Harmonogramy domki jednorodzinne

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych za zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej.

Sektor 1

Sektor 1A - ulice: Al. Armii Krajowej, Andersa, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Bliska, Boryszewska, Bytnara, Chruściela, Dywizjonu 303, Dziewiarska, Graniczna, Grota Roweckiego, Hubalczyków, Kleeberga, Końcowa, Kutrzeby, Mazowieckiego, Monte Cassino, Obrońców Helu, Ofiar Katynia, Oksińskiego, Ossowskiego, Pastenakiewicza, Patriotów, Sosabowskiego, Sucharskiego, Wańkowicza, Wilgi, Wyszogrodzka, Urodzajna, Zagajnik, Zbożowa, Żyzna.

do pobrania Sektor 1A  2020.pdf

Sektor 1B - ulice: Basenowa, Harcerska, Miedziana, Mokra, Nowa, Młyńska, Piaski, Piesza, Raczkowizna, Srebrna, Wiejska, Zakole, Zapłotek, Złota, Żelazna.

do pobrania - Sektor_1B.pdf

Sektor 1C - ulice: Bałtycka, Białowieska, Chełmińska, Kaszubska, Kujawska, Kurpiowska, Lubuska, Łomżyńska, Łowicka, Mazowiecka, Mazurska, Śląska, Pocztowa, Podlaska, Pomorska, Skierkowskiego, Warmińska, Żuławska.

do pobrania - Sektor_1C.pdf

Sektor 1D - ulice: Botaniczna, Borowicka, Cedrowa, Cisowa, Drozdowa, Grabowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jesionowa, Krucza, Lipowa, Liściasta, Lisia, Motylowa, Parcele, Podgórze, Sarnia, Szpacza, Św. Huberta, Wilcza, Wiązowa, Wierzbowa, Wetmańskiego, Zajęcza, Żurawia, Żywiczna + Wyszogrodzka 280.

do pobrania - Sektor_1D.pdf

Sektor 1E - ulice: Brzoskwiniowa, Chmielna, Czereśniowa, Darniowa, Jabłoni, Kasztanowa, Kątowa, Leszczynowa, Lokalna, Łamana, Majowa, Morelowa, Orzechowa, Pogodna, Poziomkowa, Porzeczkowa, Prosta, Sielska, Skrajna, Śliwkowa, Trasa ks. Jerzego Popiełuszki, Wiśniowa, Widna, Wiosenna + Wyszogrodzka 164.

do pobrania -  Sektor_1E.pdf

sektor 1F - ulice: Al. Jana Pawła II, Czerwonych Kosynierów, Czwartaków, Gościniec, Grabówka, Grzmot-Skotnickiego, Kombatantów, Księdza Niedzielaka, Nowickiego, Pałacowa, Pasaż Paderewskiego, św. Zygmunta, św. Floriana, Synów Pułku, Swojska, Św. Jerzego, Św. Wojciecha, Milke, Maczka, Pniewskiego, Drętkiewicza.

do pobrania - Sektor_1F.pdf

sektor 1G - ulice: Gmury, Flisacka, Korczaka, Małopolska, Odległa, Podwale, Powiśle, pl. Wiwosa, Roztocza, Rybna, Urbanowo, Wójtowa, Zarzeczna, Zgodna

do pobrania -  Sektor_1G.pdf

 

Harmonogram dezynfekcji pojemników - Sektor 1: pobierz


Sektor 2

Sektor 2A - ulice: Osiedlowa, Wrzosowa, Wysoka, Zdrojowa, Parkowa, Jaworowa, Przytulna, Kutnowska (do granic miasta), Edukacyjna, Nauczycielska, Browarna, Tęczowa, Św. Siostry Faustyny, Podleśna, Janówek, Włościany, Nowociechomicka, Gajowa, Myśliwska, Pedagogiczna, Ruczajowa, Semestralna, Wakacyjna, Dorobka, Promienna.

do pobrania - Sektor_2A.pdf

Sektor 2B - ulice:  Przyszkolna, Chmielowa, Ciechomskiego, Ciechomicka, Nizinna (od numeru 1 do 45 z wyjątkiem 44) , Miętowa, Rumiankowa, Ziołowa, Herbaciana, Lawendowa, Łącka,  Tymiankowa, Nowoosiedlowa, Góry, Grabińska (w granicach miasta), Jeziorna, Letniskowa, Na stoku, Piwna, Rekreacyjna, Wesółka, Wczasowa.

do pobrania - Sektor_2B.pdf

Sektor 2C - ulice: Kalinowa, Filtrowa, Studzienna, Imielnicka, Źródlana, Malinowa, Chabrowa,  Agrestowa, Graniczna (odcinek od Zakładu Energetycznego w stronę Wisły), Wodna.

do pobrania - Sektor_2C.pdf

Sektor 2D - ulice: Słoneczna, Zalesie, Dębowa, Norbertańska, Klonowa, Bukowa, Partyzantów, Świerkowa, Głowackiego, Batorego,  Słowicza, Brzozowa, Akacjowa, Wiatraki, Działkowa, Fabryczna, Plac Zielony, Sadowa, Zaułek, Jodłowa.

do pobrania - Sektor_2D.pdf

Sektor 2E - ulice: Obejście, Rzeczna, Różana, Górna, Ośnicka, Dziedziniec, Modrzewiowa, Paśniki, Południowa, Miła, Poprzeczna, Boczna, Urocza, Widok, Wiślana, Dolna, Wesoła.

do pobrania Sektor_2E.pdf

Sektor 2F - ulice: Krzywickiego, Rozego, Kopernika, Staszica, Heweliusza, Kołłątaja, Stodółkiewicza, Kolberga, Banacha, Braci Jeziorowskich, Gierzyńskiego, Gintera, Lachmana, Piaska, Letnia, Zakątek, Gęsia, Żytnia, Wspólna, Pszenna, Jesienna, Gronowa, Zaścianek, Torowa, Błotna, Łąkowa, Żabia, Aleje Piłsudskiego, Otolińska (numery parzyste).

do pobrania - Sektor_2F.pdf

Sektor 2G - ulice: Wyszogrodzka (od skrzyżowania z Al. Kilińskiego do skrzyżowania z Al. Piłsudskiego), Podchorążych, Powstańców Styczniowych 1863, Saperska, Wronia, Niecała, Kacza, Oaza, Zdziarskiego, Lenartowicza, Strzelecka, Spółdzielcza, Maneżowa, Sienna, Owocowa, 4 Pułku Strzelców Konnych, 8 Pułku Artylerii Lekkiej, Otapa, Ułańska, Śmigielskiego.

do pobrania - Sektor_2G.pdf

Sektor 2H - ulice: Portowa, Strażacka, Popłacińska, Kotwiczna, Teligi, Szkutnicza, Sukcesorska, Leśna, Sucha, Piaskowa, Marynarska, Kapitańska, Żeglarska, Stoczniowa, Zagroda, Gromadzka, Pl. Mościckiego.

do pobrania - Sektor_2H.pdf

Sektor 2i - ulice: Nizinna (od numeru 46 do 73A oraz 44), Dobrzykowska, Kościelna, Przesmyk, Kręta, Okopowa, Ogrodowa, Górka, Wąska, Gąbińska, Wygon, Nadwiślańska, Jordanowska (do granic miasta), Przeprawa, Rondo Odsieczy Lwowa, Tokarska.

do pobrania - Sektor_2i.pdf

Sektor 2J - ulice: 1 Maja, 3 Maja, Pasaż, Piękna, Aleje Jachowicza - od skrzyżowania z ulicą Bielską do skrzyżowania z Al. Kilińskiego (numery nieparzyste),Królewiecka,  Kupiecka, Pasaż Vuka Karadzica, Dojazd, Zacisze, Warszawska, Błonie, Aleje Kilińskiego, Sienkiewicza, Gradowskiego, Misjonarska, Padlewskiego, Kościuszki, Broniewskiego, Jakubowskiego, Kawieckiego, Krótka, Mostowa, Nowy Rynek, Pl. Dąbrowskiego, Pl. Obrońców Warszawy, Rybaki, Tumska, Kolegialna.

do pobrania - Sektor_2J.pdf

Sektor 2K - ulice: Kolejowa, Zielona, Tartaczna, Drzewna, Ukośna, Cicha, Siewna, Spokojna, Krakówka, Sannicka.

do pobrania - Sektor_2K.pdf


Sektor 3

Sektor 3A - ulice: Jędrzejewo (od skrzyżowania z ul. Otolińską do skrzyżowania z ul. Bielską), Otolińska (do granic miasta), Chopina(od skrzyżowania z ul.Bielską do skrzyżowania z ul.Otolińską), Lasockiego, Dworcowa, Obrońców Płocka, Przeskok, Gajcego, 11 Listopada, Północna, Graniczna (od skrzyżowania z ul. Otolińską w stronę lotniska), Salezjańska. 

do pobrania - Sektor_3A.pdf

Sektor 3B - ulice: Okólna, Szkolna, Rolna, Sierpecka (do granic miasta), Bielska (od skrzyżowania z Al.Kobylińskiego do granic miasta), Wiadukt, Siennickiego, Rembielińskiego, Mickiewicza, Reja, Jachowicza -numery parzyste, Kobylińskiego (od skrzyżowania z ul. Bielską do skrzyżowania z ul.Łukasiewicza), Kochanowskiego, Krzywa, Lotników, Łączna, Traugutta, Wschodnia, Żwirki i Wigury. 

do pobrania Sektor_3B.pdf


Sektor 4

Sektor 4A - ulice: Al. Kobylińskiego (od sk. Łukasiewicza do sk. Dobrzyńska),  Miodowa, Bartnicza, Pszczela, rondo Grabskich, rondo Stolarskiego, Słodowa, Skłodowskiej, Zawidzkiego, Chemików, Długa, Maszewska, Szpitalna (do granic miasta), Traktowa, Kobiałka, Łukasiewicza nieparzyste, Sosnowa, Zglenickiego, Przyjazna, Dobrzyńska, Jasna, Kwiatowa, Mała, Polna, Słowackiego, Kredytowa, Dąbrowskiej, Konopnickiej, Środkowa, Mościckiego.

do pobrania - Sektor_4A.pdf

Sektor 4B - ulice: Bielska (od St. Rynku do Kobylińskiego), Chojnackiego, Grodzka, Al Spacerowa, Jerozolimska, Kazimierza Wielkiego, Kozia, Synagogalna, Staromiejska, Stary Rynek, Teatralna, Topolowa, Kwiatka, Małachowskiego, Nowowiejskiego, Okrzei, Ostatnia, Parowa, Piekarska, Pl. Narutowicza, Pl. Jurgensa, Zduńska.

do pobrania - Sektor_4B.pdf

Sektor 4C - ulice: Chałubińskiego, Judyma, Śniadeckiego, Kamińskiej, Garleja, Jabłczyńskiej, Zamenhofa, Biegańskiego, Gałczyńskiego, Jaśminowa, Nałkowskiej, Na Skarpie, Wyspiańskiego, Zalewskiego, Asnyka, Tuwima, Norwida, Mehoffera, Dybowskiego, Macieszy, PCK, Honorowych Dawców Krwi, Medyczna.

do pobrania - Sektor_4C.pdf


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok